Спеціальні потреби

На Сході 78% проти «захисту російськомовних» Москвою - американські соціологи


Переважна більшість українців виступає проти російської агресії на сході України, підтримує уряд та єдність держави. На це вказують дані опитування громадської думки, оприлюднені «Міжнародним республіканським інститутом».

Відповідно до результатів дослідження - яке охопило і регіони, що перебувають під контролем сепаратистів - 89 відсотків учасників опитування виступають проти використання Росією військових для захисту російськомовних громадян України.

При цьому на Сході країни проти російської агресії виступають 78%; у центральній Україні - 93%; на Заході - 99%; і 89% на півдні України.

Опитування також вказує, що 80% українців виступають за єдність України і лише 2% хочуть розділення на декілька країн.

При цьому схвалюють роботу президента України Петра Порошенка 55% опитаних. Невдоволені ним - 35%.

Окрім того, 59% підтримують політику президента, спрямовану на приєднання до Європейського Союзу (зріст на 6% у порівнянні із квітнем), і лише 17% підтримують членство у Митному союзі.

Загалом по країні 73% опитаних планують взяти участь у виборах до Верховної Ради. При цьому на Заході України відсоток виборців, які планують голосувати сягає 91%, у центрі цей показник становить 82%, а на Сході та Півдні - 55% та 62% відповідно.

Найбільшою підтримкою серед опитуваних користуються Блок Петра Порошенка (32%), Радикальна партія (10%), Батьківщина (7%), Громадянська позиція (6%) та Народний фронт (5%).

Опитування було проведено з 12-го по 25 вересня дослідницькою компанією «Gallup» на території всієї України (за винятком Криму), включно з Донецьком та Луганськом. В особистих інтерв'ю, які проводились вдома у респондентів, взяли участь 1200 осіб, які мають право голосу на виборах. Гранична помилка не перевищувала 2.8%, а коефіцієнт реагування склав 63 %.

Дивіться також : Шлапак у США : Посили про дефолт ідуть з Росії

Шлапак у США : Посили про дефолт ідуть з Росії
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:49 0:00

XS
SM
MD
LG