Спеціальні потреби

Керрі привітав вибори, згадав про окупацію Криму Росією


США вітають відданість України політичному процесу, який охоплює всю державу та посилює національну єдність.

США вітають відданість України політичному процесу, який охоплює всю державу та посилює національну єдність. Про це йдеться у тексті заяви державного секретаря США Джона Керрі оприлюдненому на сайті Державного департаменту США.

"Ця відданість має ключове значення для вирішення конфлікту на сході України та інших викликів, які стоять перед Україною. Зусилля уряду України спрямовані на заохочення голосування заслуговують на окрему увагу. Особливо це стосується Криму, Донецька та Луганська. Зусилля уряду України спрямовані на організацію альтернативних можливостей для участі у виборах, у тому числі для біженців, заслуговують на ще більшу похвалу, адже здійснювались всупереч зусиллям не дати виборцям використати своє демократичними правами з боку окупаційної російської влади у Криму та підтримуваних Росією сепаратистів на сході", - йдеться у заяві Керрі.

Керрі також відзначив, що США вважають, що вибори пройшли у відповідності до міжнародних забов'язань України.

"Народ України сказав своє слово і знову обрав курс до демократії реформ та європейської інтеграції", - відзначає документ.

"США готові працювати разом з президентом України, новим урядом та Верховною Радою, щоб і надалі підтримувати реформи, відповідальну судову владу та боротьбу із корупцією, мирне вирішення конфлікту на сході. США також виступають проти окупації Криму Росією", - йдеться у документі.

Дивіться також : Додаткова допомога США можлива, якщо будуть реформи - екс-посол США

Додаткова допомога США можлива, якщо будуть реформи - екс-посол США
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:08 0:00

Показати коментарі (2)

Цей форум було закрито

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG