Спеціальні потреби

Актуально

У США відзначають День ветеранів

Церемонія відзначення Дня ветеранів у Конкорді, штат Масачусетс, США

Великий концерт у Вашингтоні – одна з багатьох подій, яка відбудеться у рамках відзначення Дня ветеранів у Сполучених Штатах.

Очікують, що до 800 тисяч людей зберуться на Національній алеї перед Капітолієм, щоб послухати легенду рок-н-ролу Брюса Спрінгстіна, ритм-енд-блюзову співачку Ріанну, знамениту «Металліку», що грає важкий рок, зірку кантрі-музики Керрі Андервуд та інших виконавців.

Організатори сподіваються підвищити обізнаність громадян з організаціями, які допомагають військовим ветеранам після того, як ті виходять у запас.

Уперше День ветеранів відзначили у США 1919 року як День перемир’я після підписання 11 листопада 1918 року у Версалі (Франція) угоди, яка ознаменувала закінчення Першої світової війни між Німеччиною та союзними державами Британії, Франції та США.

День перемир’я був офіційним святом у США з 1938 року до 1954 року, коли після Другої світової та Корейської воєн його перейменували на День ветеранів.

День ветеранів також збігається з іншими святами на честь закінчення Першої світової війни, зокрема з Днем пам’яті в Британії та державами Співдружності – Австралії та Канаді.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG