Спеціальні потреби

Республіканці мають намір протидіяти планам Обами


Cенатор Джоні Ернст

Сенатор Джоні Ернст заявила, що республіканці, які тепер контролюють Конгрес, мають намір протидіяти планам президента Барака Обами і запропонувати свої законопроекти, що передбачають створення нових робочих місць.

У вівторок увечері Ернст представила республіканську відповідь на президентську традиційну промову «Про стан держави».

Ернст, яка працює в Сенаті тільки два тижні, також закликала Обаму до співпраці, заявивши, що республіканці незабаром направлять йому законопроект, що схвалює будівництво нафтопроводу Keystone XL, який вона назвала «законопроектом робочих місць».

«Президенту Обамі незабаром доведеться прийняти рішення - підписати законопроект або заблокувати створення робочих місць для американців, - сказала вона. - Ми можемо багато чого досягти, якщо будемо працювати разом».

Ернст - перша жінка, обрана до Конгресу від штату Айова. Свого часу вона отримала популярність, коли з'явилася в передвиборчому ролику у своєму штаті, в якому розповідала, як їй доводилося працювати на сімейній фермі.

На виборах до Сенату Ернст здобула перемогу в боротьбі за місце, яке довгий час займав ліберальний демократ Том Гаркін. Республіканські лідери на Капітолійському пагорбі надають її успіху особливе значення, вважаючи, що він символізує перехід контролю над Сенатом до їхньої партії.

У своєму виступі Ернст пообіцяла, що республіканці продовжать боротьбу за скасування прийнятої з ініціативи Обами реформи системи охорони здоров'я і «коригування перевищення повноважень виконавчої влади», явно маючи на увазі укази Обами з питань імміграції.

«Американці страждають, але коли ми вимагали прийняття рішень, відповідь Вашингтона занадто часто була у дусі того ж самого застійного мислення, яке призвело до провальної політики «обамівської» реформи системи охорони здоров'я», - сказала сенатор.

Вона також закликала реформувати застарілий податковий кодекс і ухвалити закони, які дозволили б прискорити укладання торговельних угод з країнами Європи та Азіайсько-Тихоокеанського регіону.

«Давайте зламаємо бар'єри в таких місцях, як Європа і Тихоокеанський регіон, сказала вона. - Давайте будемо продавати там більше товарів, які ми виробляємо і вирощуємо в Америці, щоб ми могли підняти виробництво, рівень зарплат і створювати робочі місця у себе вдома».

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG