Спеціальні потреби

Анастасія Приходько здійснить благодійний тур по США


Анастасія Приходько

Українська співачка Анастасія Приходько у березні здійснить благодійний тур «Пісні миру» Сполученими Штатами. Зібрані кошти підуть на допомогу тим, хто постраждав від війни на сході України.

Анастасія представляла Росію на пісенному конкурсі «Євробачення» 2009 року в Москві – наполігши, утім, на виконанні приспіву українською мовою. Під час Революції гідності вона підтримала Євромайдан, а після початку російської агресії рішуче заявила про свою патріотичну позицію, відмовилася від усіх російських нагород і концертів у Росії. Вона співає для українських військових на передовій і присвятила бійцям АТО пісню «Герої не вмирають».

На запитання «Голосу Америки», що змінилося в її житті після того, як вона висловила свою громадянську позицію та перестала виступати в Росії, Анастасія відповіла:

«Глобально – нічого. Змінилося найголовніше – світосприйняття. Концерти в Росії не є якимось показником. На цьому світ не закінчується. Головне в тому, що я зі своїм Народом. Це найвища правда і навіть, я би сказала, людська насолода. Бути зі своїм Народом – це не можливо проміняти на жодні концерти будь-де».

У США Анастасія відвідає 10 міст, і кошти з кожного концерту підуть на допомогу за різними напрямками: це й підтримка солдатів, які постраждали в АТО, і програма, що навчатиме українських лікарів лікувати посттравматичний синдром у військових. Також співачка хоче допомогти дітям, які постраждали від війни, та сім’ям, яким довелося переїжджати через втрату житла.

«Насправді напрямків і планів дуже багато, і я з радістю розкажу про те, що вийшло зробити і кому допомогти, по закінченні туру», – сказала співачка.

Графік поїздки буде насичений, концерти відбуватимуться майже щодня: 5 березня у Філадельфії; 6 березня – у Нью-Йорку; 7 березня – у Вашингтоні; 8 березня – у Бостоні; 13 березня – у Чикаго; 14 березня – у Міннеаполісі; 15 березня – у Сан-Франциско; 20 березня – у Лос-Анджелесі та 21 березня – у Сіетлі.

Крім концертів, 10 березня співачка зустрінеться з українцями та всіма, кого цікавить тема України, у Гарвардському університеті, а 18 березня – з українською діаспорою в Сакраменто.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG