Спеціальні потреби

Актуально

Нова кібер-стратегія Пентагона спрямована проти російських хакерів?

"Коли ми дізнались про тактику хакерів, експерти проаналізувати мережеву активність, пов’язану з Росією, і видалили їх з мережі", - сказав міністр оборони Ештон Картер.

Міністр оборони США Ештон Картер оприлюднив нову стратегію боротьби з кібер загрозами під час виступу в Стенфордському університеті. У США 90% комп'ютерних мереж це приватні бізнес-мережі, зазначив міністр, а відтак захист кіберпростору це завдання з яким уряд не може впоратися самостійно.

Під час свого триденного візиту до Силіконової долини у Каліфорнії, глава Пентагона зустрівся з топ-менеджерами технологічних компаній, таких як Facebook, та групою венчурних інвесторів.

«Необхідно переконати наші компанії і наш народ у тому, що все, що ми робимо в сфері кібер-безпеки, законно, доцільно і необхідно. Якщо компанії не будуть інвестувати кошти, захист кіберпростору країни в цілому буде ослаблений». заявив міністр.

Для ілюстрації кібер-загроз Ештон Картер розповів про нещодавній інцидент, коли російські хакери атакували мережі міністерства оборони США.

«Їм вдалося отримати певний доступ до нашої не конфіденційної мережі, ми швидко визначили загрозу і наша команда, що відповідає на такі інциденти, вполювала їх впродовж 24 годин. Коли ми отримали важливу інформацію про тактику хакерів, експерти проаналізувати мережеву активність пов’язану з Росією, і видалили їх з мережі таким чином, щоб мінімізувати шанси їхнього повернення», пояснив міністр. За словами урядовця, інформацію про цей інцидент дотепер не оприлюднювали.

Основною метою нової кібер-стратегії Ештон Картер назвав створення відділу Кібер-війська. Нова стратегія повинна захистити інформацію та системи Міністерства оборони, а також створити нові інтегровані можливості для підтримки військових операцій у надзвичайних ситуаціях.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG