Спеціальні потреби

Путін підтвердив участь Росії в переговорах щодо економічної частини Угоди про асоціацію Україна–ЄС


Президент Росії Володимир Путні підтвердив участь російської делегації на переговорах у Брюсселі щодо імплементації економічної частини Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Про це він заявив за підсумками зустрічі в Москві з німецьким канцлером Анґелою Меркель.

Коментуючи теми перемовин, Путін заявив: «Говорили і про можливість продовжити наші переговори з приводу договору про асоціацію України з Євросоюзом стосовно наших економічних інтересів. Хочу вас проінформувати, що 17–19 травня цього року в Брюссель повинна виїхати наша делегація на чолі з міністром економічного розвитку».

Днями єврокомісар з питань торгівлі Сесілія Мальмстрем повідомляла, що в Єврокомісії підтвердили проведення 18 травня тристоронніх переговорів щодо імплементації економічної частини Угоди про асоціацію Україна–ЄС. За її словами, Україну на переговорах представлятиме міністр закордонних справ Павло Клімкін, а Росію – міністр економічного розвитку Олексій Улюкаєв.

Посол Росії при Європейському Союзі Володимир Чижов недавно звернувся до ЄС з проханням відкласти до 2017 року набрання чинності економічної частини Угоди про асоціацію України та Євросоюзу. Голова представництва ЄС в Україні Ян Тобмінський запевнив український уряд, що жодного відтермінування економічної частини асоціації не буде.

Верховна Рада України та Європейський парламент синхронно ратифікували Угоду про асоціацію 16 вересня 2014 року. Політична частина Угоди про асоціацію України і ЄС уже діє, економічна має запрацювати з 2016 року.

Показати коментарі (4)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG