Спеціальні потреби

Актуально

Син віце-президента Джозефа Байдена Бо Байден помер від раку

46-річний Бо Байден понад два роки боровся з пухлиною мозку.

Старший син віце-президента США Джозефа Байдена – Бо Байден помер у лікарні внаслідок раку мозку. Йому було 46 років. Страшний діагноз йому поставили 2 роки тому. Він пройшов хіміотерапію, декілька операцій, але лікарі не змогли подолати пухлину.

Бо Байден, починав кар‘єру як військовий. Він служив в Іракській кампанії і та був майором Національної Гвардії штату Делавер. Згодом він будував кар‘єру юриста і став Генеральний прокурором Делавера. Бо Байден залишив по собі дружину і двох дітей.

Про свого сина Джозеф Байден сказав: «Більше, ніж своїми професійними досягненнями, Бо оцінював себе як чоловік, батько, син та брат. Завдяки своїй абсолютній честі він був прикладом для всієї нашої родини. Бо підтвердив слова мого тата: батько насправді пізнає успіх, коли його дитина виростає кращою людиною, ніж він самий.

Президент Обама назвав Бо «гарною людиною з величезним серцем, відданим католиком та людиною віри, який змінив життя всіх, кого знав, в їх серцях він живитиме завжди».

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG