Спеціальні потреби

Росія використовує в Сирії кластерні бомби - "Вахта прав людини"


«Вахта прав людини» заявила, що Росія вперше використала в Сирії кластерні бомби. У базованій в Нью-Йорку правозахисній організації висловили глибоке занепокоєння відносно того, що Кремль чи власноруч скидає кластерні бомби на півночі Сирії чи поставляє їх сирійській армії. Правозахисники посилаються на фотографії, зроблені біля Алеппо, на яких видно залишки кластерної амуніції.

«Це жахливо, що в Сирії знову використовується кластерна амуніція, беручи до уваги те, яку шкоду наносить цей тип зброї цивільному населенню на багато років уперед», - сказав заступник директора "Вахти прав людини" Надім Гоурі. «Ні Росія, ні Сирія не повинні викорисовувати кластерні бомби. Обидві повинні негайно приєднатися до міжнародної угоди, яка забороняє використання цього типу зброї», - закликав він.

Тим часом, у Міністерстві оборони Росії повідомляють про авіа бомбардування 63ох об’єктів ІДІЛ в районах Гами, Латакії, Ідлібу та Ракки. Напередодні речник Міноборони Конашенков заявив, що Росії збільшила кількість авіа ударів через значне зростання кількості наземних об’єктів, виявлених повітряними та супутниковими системами розпізнавання.

XS
SM
MD
LG