Спеціальні потреби

Іран повідомив про винесення вердикту у справі журналіста Washington Post


Іранська влада повідомила про винесення вердикту у справі журналіста газети Washington Post Джейсона Резаяна - громадянина США та Ірану, який був арештований 15 місяців тому за звинуваченнями у шпигунстві та вчиненні інших злочинів.


Ніяких подробиць про зміст вердикту не повідомляється, але представник судової системи Ірану Голамхоссейн Мохсені Ежеі заявив, що винесений вирок може бути оскаржений.


Резаян працював на Washington Post, в Ірані - з 2012 року і по липень 2014 року, коли він був заарештований. Одночасно з ним була заарештована його дружина Еганех Салехі і ще дві людини. Салехі, яка також є журналістом, пізніше була відпущена, але Резаян залишився під вартою.
Виконавчий редактор Washington Post, Мартін Бейрон заявив, що в газеті відомо про винесення вердикту.


«Поки неясно, чи включає це рішення сам вердикт або вирок. Неясно навіть, чи повідомили про його зміст Джейсону або його адвокату, - сказав Бейрон. - Джейсон - жертва. Він був арештований без достатніх причин, утримувався в ізоляції кілька місяців без доступу до адвоката. Він піддавався як фізичному насильству, так і психологічному тиску».

Іран і США не підтримують дипломатичних відносин з 1980 року.

XS
SM
MD
LG