Спеціальні потреби

Керрі зустрінеться з Нетаньягу і Аббасом


Переговори будуть проходити на тлі кривавих сутичок між ізраїльтянами і палестинцями

Держсекретар США Джон Керрі в неділю заявив, що в найближчі дні зустрінеться в Німеччині з прем'єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньягу, а потім - з палестинським лідером Махмудом Аббасом. Переговори будуть проходити на тлі кривавих сутичок між ізраїльтянами і палестинцями, які тривають вже більше двох тижнів.

Про свої плани Керрі заявив у Франції.

“Пізніше цього тижня я зустрінусь з прем’єром Нетаньягу, оскільки він буде у Німеччині, де я буду проїздом. Відтак я відбуду на Близький Схід на зустріч з палестинським президентом Аббасом, королем Йорданії Абдуллою та іншими лідерами. Між цими зустрічами я обговорюватиму сирійське питання з кількома ключовими гравцями у цьому питанні», – сказав Керрі.

У неділю ізраїльські військові відтіснили кілька десятків віруючих євреїв, що вступили в зіткнення з палестинцями після нелегального проникнення на територію іудейської святині, яку днями підпалили палестинці.

У суботу відбувся сплеск насильства між палестинськими підлітками та ізраїльською поліцією в Хевроні на Західному березі річки Йордан і в Єрусалимі, де, за даними поліції, було вбито принаймні чотири озброєних ножами палестинців. В одному випадку мова йде про 16-річну дівчину.

Повідомляється також, що відкривався вогонь по ще одному палестинцеві у Хевроні, але влада не вказує, чи був він убитий.

За повідомленнями влади, в ході атак були поранені кілька ізраїльських працівників служби безпеки.

XS
SM
MD
LG