Спеціальні потреби

Актуально

У минулому році продаж легальної марихуани у США сягнув 3 мільярди доларів

Загалом у США марихуана лишається нелегальним наркотиком, хоча 23 штати та столиця Вашингтон узаконили продаж цього продукту з метою медичного чи профілактичного використання. Нещодавно у Лос-Анджелес відбувався великий ярмарок товарів, пов’язаних з вирощуванням і споживанням коноплі. На цьому ярмарку можна було знайти все необхідне для вирощування коноплі: від парникового освітлення до міндобрив.

«У нас прекрасні бренди, які люди впізнають і яким довіряють. Ми також привезли на цей ярмарок деякі товари, які виставляємо вперше на продаж», - каже представник компанії з продажу канабісу HEMPMEDS Роберт Бернс.

Виробники вперше демонструють косметичні вироби з добавками коноплі, шоколадки з канабісом, вина та цукерки, зі сильним конопляним ароматом, оскільки містять велику дозу екстракту марихуани.

Бізнес продажу медичної чи профілактичної марихуани - золоте дно для багатьох компаній, як наприклад, виробляють пакування для препаратів медичного чи профілактичного використання.

«Ми отримуємо замовлення зі штатів Вашингтон, Колорадо, Флориди. На підході - онлайн замовлення з Нью-Йорку. Звичайно ж, Каліфорнія. Ми продаємо усім», - говорить представник виробника вакуумного пакування AMERIVACS Пітер Тедлок.

Для початківців бізнесу на виставці-ярмарку пропонують навчальні курси.

Між тим опоненти марихуани попереджають, довготерміновий ефект від споживання надзвичайно концентрованої сьогодні коноплі лишається невідомим.

У федеральному уряді також занепокоєні швидким розповсюдженням марихуани. Наразі здебільшого влада тримається осторонь, враховуючи, що деякі види канабісу узаконені в половині штатів країни, а сама індустрія процвітає.

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG