Спеціальні потреби

Участь Великобританії у повітряних ударах по Сирії є незаконною – Асад


Президент Сирії Башар Асад засудив приєднання Великобританії до очолюваної США коаліції, що воює з бойовиками «Ісламської держави» в Сирії. За його словами, що наносяться повітряні удари незаконні і не приведуть до бажаної мети.

В інтерв'ю британській Sunday Times Асад заявив, що одними повітряними ударами «Ісламську державу» не перемогти, і лише удари, які в Сирії завдає Росія, показали свою ефективність.

В інтерв'ю Асад заявив, що в конфлікті, який розпочався у березні 2011 року, немає помірної опозиції, а є лише «екстремісти». Після того, як криза з мирних протестів переросла у багатосторонню громадянську війну, сирійський уряд послідовно називає повстанців «терористами».

На думку Асада, якщо "терористи" позбудуться підтримки Заходу і країн регіону, припинення конфлікту - це «питання декількох місяців».

Днями британський парламент за пропозицією прем'єр-міністра Девіда Кемерона схвалив розширення участі Великобританії в очолюваній США коаліції. Якщо раніше британські військові наносили удари тільки по цілях «Ісламської держави» в Іраку, то тепер вони також ведуть бомбардування бойовиків в Сирії.

Кемерон заявив, що повітряні удари «стануть частиною широкої стратегії» боротьби з «Ісламським державою».

У суботу міністерство оборони Великобританії оприлюднило заяву, в якій описало свої перші повітряні удари, завдані попередньої вночі по нафтовому родовищу на сході Сирії.

У неділю Пентагон повідомив, що за минулу ніч по позиціях «Ісламської держави» в Сирії було нанесено 12 повітряних ударів.

Показати коментарі (1)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG