Спеціальні потреби

Обама закликав Путіна припинити удари по сирійській опозиції


Президент США Барак Обама обговорив кризу в Сирії з президентом Росії Володимиром Путіним, підкресливши важливість того, щоб Москва грала «конструктивну роль, припинивши військово-повітряної операції проти сил помірної опозиції в Сирії».

Увечері в суботу лідери двох країн провели телефонну розмову, щоб «обговорити рішення і угоди, досягнуті на засіданні Міжнародної групи підтримки Сирії (МГПС) 11 лютого і підкреслити важливість якнайшвидшого здійснення гуманітарного доступу в заблоковані райони в Сирії», - йдеться в заяві Білого дому, поширеній в неділю.

В неділю ж в Мюнхені сенатор Джон Маккейн заявив, що Путін «не зацікавлений» бути партнером міжнародній коаліції, щоб припинити конфлікт у Сирії. Виступаючи на закритті конференції, Маккейн звинуватив Путіна у здійсненні авіаударів по Сирії лише з метою оцінки та покращення російських військових технологій. Він також заявив, що російський лідер намагається перетворити провінцію Латакія в осередок, з якого він буде посилювати та розширяти російську сферу впливу.

XS
SM
MD
LG