Спеціальні потреби

Актуально

Ми боремося за Україну, але ніхто інший, окрім самих українців, за неї не бореться - Дональд Трамп

В інтерв’ю Нью-Йорк Трамп заявив, що США взяли на себе більше зобов’язань, ніж сусіди України.

Претендент на республіканську номінацію в інтерв’ю газеті Нью-Йорк Таймс окреслив свої позиції в зовнішній політиці. На погляд Дональда Трампа, США грають непропорційно велику роль у вирішенні проблем НАТО. Для прикладу він навів агресію Росії в Україні. Трамп вважає, що сусіди України взяли на себе значно менше зобов’язань ніж Сполучені Штати, на які дії Кремля впливають найменше. «Ми боремося за Україну, але ніхто інший, окрім самих українців, за неї не бореться, це не логічно», - заявив Дональд Трамп.

Між тим, позиції Дональда Трампа щодо імміграції та інших важливих питань продовжують нагнітати протистояння поміж пересічних виборців. У Каліфорнії, на мітинг підтримки Трампа у місті Темекула, заявились його запеклі опоненти.

«Я не підтримую Трампа. Я не збираюсь мовчати. Він мені не подобається. Він не зробить Америку великою. Він поширює ненависть», - говорить одна з активісток.

Під пильним наглядом поліції, протистояння обмежилось словесними перепалками, на відміну від попередніх подібних сутичок, що переросли у насильство.

У змаганні ж за право представляти демократів на виборах президента США у листопаді цього року, сенатор Берні Сандерс впевнено переміг у штатах Вашингтон, Аляска та Гаваї. Це дозволило йому скоротити розрив з Гілларі Клінтон, однак колишня Державний секретар Сполучених Штатів продовжує значно випереджати свого опонента у боротьбі за номінацію.

Всі новини дня

Чому американський ветеран готовий ризикувати своїм життям заради України: історія Джеймса Васкеса. Відео

Американський ветеран Джеймс Васкес вирішив боротися за незалежність України, щойно Росія розпочала вторгнення 24 лютого. Він зібрав своє спорядження, дочекався, поки отримає закордонний паспорт, і поїхав у свою першу в житті подорож до Європи.

Медичне обладнання для українських лікарень збирають волонтери з Нью-Джерзі. Відео

Серед медичного обладнання, яке наразі найбільше потребують українські військові госпіталі, та лікарні, які надають медичну допомогу як військовим, так і цивільним, – це апарати для вакуумного лікування ран, а також фіксатори для кісток.

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:32 0:00

Сполучені Штати сьогодні відзначають День Незалежності. 4 липня святкування відбуваються по всій країні, та, певно, найбільше урочистостей - у Вашингтоні. Цьогоріч участь у параді до Дня Незалежності США вперше взяли і українці.

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

«Перші дні коли ми відчинили двері їдальні, багато хто з людей плакав, вони отримали першу тарілку з гарячою їжею».

Конференція із відбудови України у швейцарському Лугано – заяви, подробиці. Відео

Зусилля з відновлення України після повномасштабного вторгнення Росії можуть коштувати понад 700 млрд доларів, і ключовим джерелом фінансування мають стати конфісковані активи Росії та російських олігархів - таку думку озвучив український прем’єр-міністр на Конференції із відбудови України.

Більше

XS
SM
MD
LG