Спеціальні потреби

MH17 був збитий підтримуваними Росією сепаратистами – заява Держдепу з нагоди другої річниці трагедії

  • Голос Америки

«Два роки тому Малайзійський літак MH17 був збитий над східною Україною. Загинуло 298 невинних людей, громадян одинадцяти країн. Ми висловлюємо наші співчуття родинам та друзям жертв рейсу MH17», - йдеться у заяві.

Держдеп нагадав, що в жовтні 2015 року США привітали висновки Ради з Безпеки Нідерландів, яка провела розслідування загибелі MH17. «Цей звіт підтверджує, що літак був збитий ракетою класу земля-повітря. Наш власний аналіз залишається незмінним: ракета була випущена з території, контрольованої підтримуваними Росією сепаратистами у східній Україні», - зазначено у заяві Держдепу.

Тонер зазначив, що США продовжують працювати з Об’єднаним Слідчим комітетом та правоохоронцями. «Ми маємо повну впевненість, що ці професіонали проводять неупереджене, правдоподібне та всеосяжне розслідування, яке стане основою для незалежного переслідування ти притягнення до відповідальності винних у цій трагедії», - йдеться у заяві Держдепу.

Незалежне технічне розслідування Ради з Безпеки Нідерландів назвали таким, що цілком відповідає стандартам ІКАО, постійні представники при ООН Австралії, Бельгії, Нідерландів, Малайзії та України. В своєму недільній заяві, приуроченій до 2-ї річниці збиття Боїнга рейсу MH17, країни висловили свою “повну відданість вдатися до ефективних кроків, щоб притягнути до відповідальності винних та упередити майбутні атаки на цивільних перевізників».

«Країни підтверджують занепокоєння, зазначене в резолюції Ради Безпеки 2166, відносно актив насильства, які становлять загрозу міжнародній цивільній авіації», - йдеться в заяві. Підписанти також нагадали, про вимогу Ради Безпеки до всіх країн співпрацювати цілком для того, щоб винні були притягнуті до відповідальності.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG