Спеціальні потреби

Держсекретар США Джон Керрі привітав Україну з Днем Незалежності


Джон Керрі, державний секретар США

З нагоди 25-ї річниці Незалежності України привітав український народ державний секретар США Джон Керрі.

Текст вітання поміщено на офіційному сайті Державного департаменту Сполучених Штатів Америки.

«Від імені президента Барака Обами й американського народу я висловлюю найтепліші вітання Вам та народу України з нагоди 25-ї річниці Незалежності, яку ви відзначаєте 24 серпня», - йдеться у привітанні.

«Під час нещодавнього візиту до Києва, я був глибоко вражений усіма Вашими досягненнями протягом останніх двох років з часу Революції Гідності. Незважаючи на агресію Росії в Східній Україні та незаконну анексію нею Криму, Ви невпинно працювали для створення сильніших та ефективніших політичних, економічних та культурних інститутів», - наголосив Джон Керрі.

«Сьогодні ми відзначаємо не лише чверть століття Вашої Незалежності, але й плідне партнерство між нашими націями, основане на нашій спільній відданості свободі та верховенству права. Разом з нашими європейськими партнерами, ми домагатимемося повної імплементації Мінських угод для покінчення з російською агресією на Донбасі і повернення Україні контролю над її міжнародними кордонами. Ми залишаємося непохитними у нашій відмові визнати спробу анексії Росією Криму», - підкреслив держсекретар США.

«Протягом останнього чверть століття, американський народ подивляв Вашу глибоку відданість свободі та стійкість перед лицем серйозних викликів. У цей особливий день ми вітаємо Вас як друзів і бажаємо Вам мирного, успішного і плідного року!» - заявив державний секретар США Джон Керрі у своєму привітанні з нагоди 25-ї річниці Незалежності України.

Дивіться також: Українці у Вашингтоні відзначали День Незалежності під дощем

Дивіться: Українці у Вашингтоні відзначали День Незалежності під дощем. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:22 0:00

XS
SM
MD
LG