Спеціальні потреби

Правляча партія Грузії перемагає на парламентських виборах – попередні результати


Офіційний сайт Центральної виборчої комісії Грузії ,повідомляє про те, що правляча партія "Грузинська мрія – Демократична Грузія" набирає 48,61%, і "Єдиний національний рух" – 27,04% . Проросійський "Альянс патріотів" наразі не долає 5% бар'єр за пропорційною системою. За даними ЦВК "Альянс" набрав 4,99% голосів. Оброблено 99,4% бюлетенів.

Відповідно зі складними правилами виборчого процесу в Грузії, остаточні результати виборів до парламенту, що нараховує 150 місць, будуть підтверджені тільки через кілька тижнів - ймовірно, до кінця листопада.

Минулі вибори вважаються перевіркою стабільності в країні, по території якої проходять стратегічні газо- і нафтопроводи, і яка підтримує зв'язки як із Заходом, так і з Росією.

ОБСЄ у неділю заявило, що вибори були змагальними, і головні свободи та права були дотримані. Деякі партії, які не пройшли в парламент, погрожують організувати вуличні протести. Однак, попри деякі проблеми, вибори, скоріш за все, враховуючи висновки ОБСЄ, будуть названі загалом чесними.

XS
SM
MD
LG