Спеціальні потреби

Актуально

Передвиборчою риторикою назвав Путін звинувачення США на адресу Росії у кібернападах

У неділю президент РФ Володимир Путін відмахнувся від нових заяв США про прийняття заходів у відповідь на дії хакерів - як передбачається, російських. За словами Путіна, подібні заяви лише підтверджують, що Вашингтон використовує кібератаки в політичних цілях.

Виступаючи після закінчення саміту БРІКС в Індії, Путін заявив, що вважає, що звинувачення в хакерських атаках в основному є передвиборною риторикою Білого дому, і висловив надію на поліпшення двосторонніх відносин після виборів в США.

Віце-президент США Джозеф Байден, у програмі еН-Бі-Сі «Зустріч з пресою» підтвердив намір американської адміністрації, заявивши про те, що Білий дім попереджає Путіна, цитую «це станеться в момент, який ми виберемо, в обставинах, які дозволять отримати максимальний ефект», – сказав Байден.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG