Спеціальні потреби

Антимонопольний комітет Сенату США перевірить купівлю AT&T корпорації Time Warner


AT and T-DIRECTV

Придбання Американською телекомунікаційною компанією AT&T корпорації Time Warner може викликати серйозні запитання щодо відповідності угоди антимонопольному законодавству. Про це в неділю заявив голова сенатського антимонопольного комітету. Про угоду купити Time Warner за $85,4 мільярдів доларів AT&T оголосила в неділю.

В число активів Time Warner входять телемережі НВО і CNN, а також телестудія Warner Brothers. Операція повинна дістати схвалення акціонерів Time Warner. Її також повинні перевірити антимонопольні регулюючі органи США. Угода була одноголосно схвалена радами директорів обох компаній.

У заяві AT&T, розміщеній на сайті компанії, говориться: «Нова компанія буде забезпечувати споживачів тим, що їм потрібно: спеціальними можливостями до високоякісної контенту на всіх пристроях, новими можливостями для мобільних послуг і послуг потокового відео, а також складе сильну конкурентоспроможну альтернативу кабельним телекомпаніям».

«Обидві компанії ідеально підходять один до одного, доповнюючи їх сильні сторони, - заявив голова ради директорів і виконавчий директор AT&T Рендал Стівенсон. - Серйозною проблемою для споживачів є те, що вони платять за контент, але не отримують до нього доступ на будь-яких пристроях, в будь-якому місці. Наша мета - вирішити цю проблему».

Голова ради директорів і виконавчий директор Time Warner Джеф Бьюкс заявив: «Об'єднання з AT&T істотно підвищує нашу здатність доставляти наші чудові бренди і високоякісний контент споживачам на багатоплатформній основі і отримувати вигоду з величезних можливостей, створюваних зростаючим попитом на відеоконтент».

Коментуючи угоду на передвиборному мітингу в суботу, реcпубліканскій кандидат в президенти Дональд Трамп заявив, що в разі обрання він заблокує трансакцію, оскільки «надто багато влади буде сконцентровано в руках дуже невеликої групи людей». Трамп незадоволений тим, як ЗМІ, і особливо телекомпанія CNN, яка належить Time Warner, висвітлюють ЙОГО кампанію.

Сенатор з Мінесоти, демократ Ел Франкен у Вашингтоні заявив, що «угода негайно викликає запитання щодо консолідації ринку ЗМІ», додавши, що він вимагатиме більше інформації щодо того, як угода вплине на споживачів.

Після оголошення про угоду, акції AT&T, що є типовим для компанії-покупця, впали на три відсотка.

XS
SM
MD
LG