Спеціальні потреби

Кандидатом на посаду керівника бюджетного відділу Білого дому висунутий прихильник фіскальних обмежень


Новообраний президент Доналд Трамп завершив своє «турне подяки» - серією зустрічей з виборцями, щоб відсвяткувати свою перемогу. Останню промову в рамках турне він виголосив у місті Мобіл, штат Алабама. Звертаючись до кількох тисяч мешканців Мобілу, які прийшли послухати його промову, Дональд Трамп заявив, що його кампанія була підірвана несправедливими ЗМІ: «Брехуни. Вони всі знають, що вони роблять, але це не спрацювало, саме тому сьогодні ми тут».

В суботу ввечері до Трампа приєднався сенатор від Алабами Джефф Сешнс, якого раніше він висунув на посаду міністра юстиції. З Алабами Дональд Трамп повертається у Флориду, де проведе Різдво з родиною. Його помічники кажуть, що скоріш за все новообраний президент проведе наступний тиждень на своїй віллі в Палм-Біч, де планує провести кілька зустрічей.

Раніше в суботу Трамп оголосив, що на посаду керівника бюджетного відділу Білого дому він обрав конгресмена-республіканця від штату Північна Кароліна Міка Малвейні. Законодавець є прихильником фіскальних обмежень. Вибір його кандидатури сприймається як ознака того, що новообраний президент має намір провести скорочення всього федерального уряду, попри його обіцянки збільшити військові витрати, захистити коштовні дотаційні програми та відбудувати інфраструктуру, що буде коштувати до одного трильйона доларів.

«Наразі наш борг складає близько 20 трильйонів доларів, але Мік є дуже високо енергійним лідером з глибокими переконаннями, як відповідально управляти фінансами нашої країни та врятувати нашу країну від поглинання у борги», - йдеться у заяві Трампа.

Малвейні є засновником Кокусу Свободи у Палаті представників – групи консервативних республіканців, яких вважають відповідальними за відставку у 2015 році тодішнього спікера Палати представників Джона Бейнера.

XS
SM
MD
LG