Спеціальні потреби

Екс-президенти США збирають кошти на допомогу для жертв ураганів


Усі 5 живих колишніх американських президентів взяли участь у благодійному концерті, кошти від якого планують відправити постраждалим від ураганів у США.

Екс президенти Барак Обама, Джордж Буш-молодший, Білл Клінтон, Джордж Буш-старший та Джиммі Картер, стояли пліч-о-пліч на одній сцені у Техасі, демонструючи єдність та солідарність у справі подолання наслідків природніх лих.

Президент Дональд Трамп виступив з відеозверненням, в якому подякував колишнім президентам за «величезну роль в наданні допомоги нашим співгромадянам».

«Всі ми, що стоять на цій сцені, ніколи не відчували такої гордості за реакцію американців, - сказав Обама. - Коли американці бачать, що їхні сусіди, друзі або незнайомці потребують допомоги, вони починають діяти».

«Попереду ще багато роботи, - сказав Клінтон. - Це може стати новим початком, якщо ми просто зробимо те, що повинні зробити, і доведемо, що дух Америки - безвідносно до раси, релігії чи партійної приналежності - сильніше наших проблем ».

Заснована екс-президентами США організація – «Заклик до єдиної Америки» – вже зібрала 31 мільйон доларів від 80 тисяч донорів, повідомив Джордж Буш.

Співачка Леді Ґаґа, заявила що, жертвує 1 мільйон на програми психологічної та емоційної підтримки жертв трагедій. Ведучим концерту став кантрі-співак Лі Грінвуд, відомий своїм хітом God Bless the U.S.A. У концерті брали участь Лайл Ловетт, Роберт Ерл Кін, Сем Мур, Іоланда Адамс і група Alabama.

За останні 2 місяці континентальну територію США, Пуерто-Ріко та Віргінські острови вразили три потужні урагани Гарві, Ірма та Марія. За попередніми підрахунками, завдана ними шкода оцінюється у понад 300 мільярдів доларів. Очікується, що відновлювальні роботи займуть місяці і навіть роки.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG