Спеціальні потреби

Змови команди Трампа з росіянами не існувало – президент Трамп


«Змови команди Трампа з росіянами не існувало, демократи говорять про це, щоб відвернути увагу від нашої історичної податкової реформи», - так Дональд Трамп відреагував на повідомлення медіа, про те, що спеціальний прокурор Роберт Мюллер висунув перші офіційні обвинувачення у справі російського впливу на торішні вибори у США. Від самого спеціального прокурора не надходило офіційних повідомлень. Роберт Мюллер був призначений розслідувати справу російського впливу на американські вибори у травні. Він має повну незалежність у своїй роботі.

Деякі республіканці почати закликати припинити розслідування Мюллера, втім один авторитетний конгресмен, республіканець Трей Ґауді в інтерв'ю каналу Фокс Ньюз в неділю закликав своїх однопатійців дати Мюллеру «шанс зробити свою справу». «Він не зробив нічого такого, що підірвало б до нього довіру. Він достатньо аполітична фігура», - сказав Ґауді та додав, що він проти припинення фінансування розслідування Мюллера.

В серії твітів в неділю президент Трамп назвав розсдлідування «Полюванням на відьом в злісних політичних цілях». «Однак республіканці борються з цим так, як ніколи раніше. В діях демократів та Клінтон стільки провини, всі факти нині виходять на поверхню. Зробіть щось!», - продовжує в Твітері президент.

Прізвища запідозрених у справі російського впливу на минулорічні президентські вибори у США можуть стати відомі уже у понеділок.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG