Спеціальні потреби

Сем Кловіс - новий фігурант у розслідуванні Мюллера


Нова людина в центрі розслідування спеціального прокурора Роберта Мюллера - Сем Кловіс – спів-голова торішньої президентської кампанії Дональда Трампа, який керував в передвиборчому штабі питаннями національної безпеки.

У п’ятницю Сем Кловіс відповідав на питання слідчих щодо рівня обізнаності Трампа та його помічників про масштаб контактів передвиборчої кампанії з росіянами. Про це повідомляють джерела, ознайомлені з ходом слідства.

Вашингтон Пост пише, що Кловіс був названий, як один з тих, хто тісно спілкувався з радником передвиборчої кампанії Трампа Джорджем Попадополусом, який нещодавно визнав себе винним у дачі неправдивих свідчень ФБР щодо його контактів з росіянами. Адвокат Кловіса каже, що його клієнт відмовився на прохання Попадополуса зустрітися з російськими урядовцями, але не зміг завадити зустрічам з росіянами самого Попадополуса.

Президент Трамп має намір висунути Кловіса на посаду головного науковця в Міністерстві сільського господарства. На питання кореспондентів щодо того, чи вплине розслідування Мюллера на висування Кловіса президентом речник Білого Дому відповіла, що «не знає ні про які зміни плану».

Після визнання Попадополусом себе винним у дачі ФБР неправдивих свідчень, Білий дім та колишні офіційні особи передвиборчого штабу Трампа назвали Попадополуса та Колера «незначними фігурами» в кампанії.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG