Спеціальні потреби

Напад на церкву в Пакистані: принаймні 9 людей загинули


Щонайменше, два важко озброєних смертника напали в неділю на заповнену людьми церква в Кветті на південному заході Пакистану, убивши, як мінімум, дев'ять представників місцевої християнської громади.

Представники влади та лікарі кажуть, що серед жертв нападу на Меморіальну методистської церкви «Вефіль», розташовану в центральній частині міста, є жінки і діти.

За словами очевидців, двоє нападників хотіли увійти в головну залу, де знаходилося близько 400 парафіян, які прийшли на недільну службу, але поліція спробувала зупинити їх. Один нападник був убитий, після чого другий підірвав себе у залі. Поліція повідомила, що в результаті вибуху був смертельно поранений охоронець.

Шеф поліції провінції Белуджистан Моаззам Ансарі заявив журналістам, що третьому передбачуваному нападнику вдалося втекти до сусіднього житлового району під час перестрілки. Поліція веде його розшук.

Ансарі сказав, що число загиблих могло бути значно вище, якби не оперативна реакція чергових поліцейських, які не дозволили нападникам увійти до церкви.

Відповідальність за атаку взяло на себе «Ісламська держава».

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG