Спеціальні потреби

Актуально

Залучення жінок до ухвалення глобальних рішень принесе мир у світі – Папа Римський

Залучення жінок до ухвалення глобальних рішень зробить світ більш об’єднаним і в мирі, - заявив Папа Римський Франциск під час промови у соборі святого Петра в перший день Нового року.

«Коли жінка має можливість передати свої таланти, світ стане більш об’єднаним і в мирі, то ж перемога для жінок є перемогою для всього людства», - сказав глава Католицької Церкви.

Світ стане кращим у Новому році, якщо до жінок ставитися із гідністю, наголосив Понтифік.

«Якщо ми хочемо, щоб світ був кращим, щоб це був дім миру, а не двір війни, нехай гідність до кожної жінки буде у серці цього, - сказав Франциск. – Жінки жертовні і миролюбні, і повинні бути повністю залучені до процесів ухвалення рішень».

Насильство проти жінок глава Католицької Церкви прирівняв до богохульства, заявивши, що «часто тіло жінки приноситься в жертву на осквернений вівтар реклами, прибутку чи порнографії». За його словами, жінок «постійно ображають, б'ють, ґвалтують, примушують до проституції».

1 січня Католицька Церква вшановує особливим чином Богородицю Діву Марію.

Дивіться також: Яким цей рік був для американців та чого вони бажають самі собі та іншим у 2020 році?

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG