Спеціальні потреби

Вікно можливостей зупинити поширення коронавірусу закривається – міністр охорони здоров’я США


Міністр охорони здоров’я США Алекс Азар у неділю заявив, що вікно можливостей зупинити поширення коронавірусу закривається на тлі спалаху епідемії у південних та західних штатах.

Азар заявив, що країна в іншій ситуації, ніж у час минулого піку заражень кілька місяців тому, зауваживши про наявність новий методів лікування та просування розробки вакцини проти Ковід-19. Однак, «вікно закривається», додав чиновник.

«Ми повинні діяти, люди повинні діяти відповідально. Ми повинні дотримуватись соціального дистанціювання. Ми повинні носити маски, якщо ми не можемо дотримуватись вимог соціального дистанціювання, особливо в цих гарячих регіонах», - сказав міністр в програмі NBC «Зустріч з пресою». Разом з тим, Азар заперечив твердження про те, що спалах випадків нових заражень пов'язаний з відкриттям штатів та пом’якшенням карантинних обмежень. Міністр не відповів прямо на питання репортера, чи на думку міністра, президент Трамп підриває рекомендації власної адміністрації щодо носіння маски, відмовляючись сам вдягати маску та проводячи зустрічі з виборцями, де відвідувачі не дотримуються вимог соціального дистанціювання. Разом з тим, міністр Азар сказав, що президент Трамп та віце-президент Пенс «в дуже особливій ситуації», оскільки їх перевіряють на коронавірус щоденно.

У понад десяти штатах минулого тижня зафіксовано рекордні добові прирости нових заражень від початку пандемії.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG