Спеціальні потреби

Майже 40% американців святкуватимуть День подяки у великих компаніях - дослідження


Мешканці Флориди зібралися у ресторані McCall's, без масок та соціальної дистанції

38% мешканців США планують святкувати День подяки у компанії з 10 або більше людей. Про йдеться у результатах дослідження, яке провели науковці Медичного центру Векснер, що в Огайському Університеті.

Понад третина цих людей зізнались, що під час святкування не вимагатимуть від друзів та членів сім'ї, щоб одягнули захисну маску. Чверть людей сказали, що не дотримуватимуться соціальної дистанції.

Дослідження проводили в час, коли у США стрімко зростає кількість хворих на коронавірус. День подяки в країні святкуватимуть 26 листопада.

Експерти з охорони здоров'я у США закликають людей уникати масових зібрань всередині приміщень. Людям віком 65 років і старшим рекомендують вжити серйозніших заходів захисту.

“Коли ви збираєтесь разом за столом, розмовляєте і перебуваєте один від одного на відстані менше двох метрів з опущеними масками, навіть у маленьких групах, саме так відбувається поширення вірусу”, - заявив Іан Ґонсенхаузер, головний спеціаліст із питань якості послуг та безпеки пацієнтів медичного центру Векснер

73% опитаних сказали, що будуть практикувати соціальну дистанцію під час свят.

Місто Нью-Йорк наразі розглядає можливість запровадження штрафів розміром до 15 тисяч доларів за порушення деяких карантинних заходів, серед яких - заборона збиратися групами 10 осіб та більше.

У м.Портлент, штат Орегон, на наступний місяць запровадили заборону збиратись групами більше 6 людей з різних будинків.

Дивіться також: США знову б’ють рекорди денної кількості інфікованих за увесь час пандемії

США знову б’ють рекорди денної кількості інфікованих за увесь час пандемії. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:01 0:00

XS
SM
MD
LG