Спеціальні потреби

Імміграційний статус не повинен перешкодити отриманню вакцини проти коронавірусу – Головний лікар США


Головний лікар США Джером Адамс закликав нелегальних іммігрантів по всій країні отримати вакцину проти коронавірусу, коли вона стане доступною. Під час інтерв’ю в програмі каналу SBS «Обличчям до нації» він сказав, що вакцинація якомога більшої кількості людей є пріоритетом для підтримки здоров’я нації. Він додав, що імміграційний статус особи не повинен стати бар’єром між ними та вакциною. «Нікому не можна відмовити в уколі в руку через їхні документи», - сказав лікар.

Він додав, що отримав запевнення від федеральних офіційних осіб у тому, що будь-яка медична інформація, отримана під час щеплення вакциною від Covid-19 «не бути використана проти вас ніяким чином, що б могло завдати юридичної шкоди і не може бути використана в імміграційному процесі проти отримувачів вакцини.

Його заяви перегукується зі словами обраного президента Джо Байдена, який ще під час передвиборчої кампанії заявив, що незадокументовані іммігранти повинні мати вільний доступ як до вакцини від Codid-19, так і до тестування.

«Кожна людина в країні, чи мають вони документи чи ні, повинна мати доступ до вакцини, коли вона буде розроблена, повинна мати доступ до тестування, лікування та госпіталізації, якщо йдеться про вірус», - сказав Джо Байден, додавши, що «це в інтересах кожного, щоб подбали про всіх».

Центри з контролю та профілактики захворювань закликали штати вакцинувати насамперед медпрацівників та осіб у групах ризику. Очікується, що решта населення отримає вакцину навесні.

Читайте також : "У США почалися поставки вакцини від коронавірусу компанії Moderna".

XS
SM
MD
LG