Спеціальні потреби

Актуально

Конгрес США затвердив витратну частину бюджету уряду, яка передбачає 453 мільйони доларів допомоги Україні

Сенат та Палата представників США проголосували витратну частину бюджету уряду США на 2021 фінансовий рік. У документі передбачено допомогу Україні у розмірі 453 мільйони доларів.

Крім прямої фінансової підтримки України, документ закріплює кілька положень щодо підтримки територіальної цілісності України. Зокрема, забороняється виділення коштів будь-якій країні, уряд якої підтримує анексію Росією Криму чи іншої території України.

Документ також передбачає, що Міністр фінансів США вимагатиме від представників уряду США в міжнародних фінансових організаціях голосувати проти будь-яких рішень цих організацій стосовно надання ними фінансової допомоги (в тому числі кредитів, позик чи кредитних гарантій), яка може порушувати територіальну цілісність України.

Документ також закріплює санкції проти російської державної компанії «Росообронекспорт». Обмеження можуть бути зняті, якщо Росія виведе усіх свої військових з Криму, окрім погоджених з Україною військових баз. А також, якщо російські агенти припинять контроль та дестабілізацію території східної України.

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG