Спеціальні потреби

Президент Байден підсумував на прес-конференції триденний саміт G7 – основні моменти


Президент Байден за підсумками триденного саміту «Великої сімки» в Корнволлі провів прес-конференцію, під час якої привітав досягнення зібрання світових лідерів, повідомляє СNN.

Серед іншого, учасники саміту домовились до наступних кроків:

Члени «Великої сімки» нададуть понад мільярд доз вакцин бідним країнам. За словами Байдена, США передадуть півмільярда доз вакцини Pfizer, які вже були закуплені. Також він пообіцяв надати додаткові кошти у програму COVAX. За його словами, 200 мільйонів доз будуть надані вже до кінця цього року, ще 300 мільйонів – у першій половині наступного. «Ми погодились працювати разом з тим, щоб світ був краще підготовлений розпізнавати та боротися з пандеміями у майбутньому. Тому що у майбутньому будуть пандемії», - сказав Байден.

За словами Байдена, лідери G7 підтримали глобальний мінімальний податок розміром 15%. «Забагато корпорацій здійснювали діяльність, яку фактично можна назвати «збереженням на податках», вирішуючи, що вона будуть платити набагато менше в інших податкових середовищах по всьому світі», - заявив Байден. Він наголосив, що зробить все, щоб переконатися, що по всьому світові є принаймні мінімальний податок, який корпорації платитимуть з їх прибутків.

Президент Байден про підсумки саміту «Великої сімки». Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:34 0:00

«Велика сімка» погодилась допомогти забезпечити потребу у понад 40 трильйонів доларів, необхідних для створення інфраструктури у країнах світу на шляху розвитку. За словами Байдена, G7 надасть підтримку проектам у чотирьох ключових галузях – кліматичній, охороні здоров’я, цифрових технологіях та гендерної рівності.

Президент Байден також заявив, що члени «Великої сімки» висловили відданість повністю припинити використання державних коштів для вугільної промисловості по всьому світові вже до кінця цього року. Він назвав перехід до чистої енергетики «невідкладним та ключовим» для подолання кліматичних змін.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG