Спеціальні потреби

Актуально

«Я розчарований, що будівництво "Північного потоку-2" наближається кінця» – заява сенатора Ріша за підсумками зустрічі Байдена та Путіна

Сенатор-республіканець Джеймс Ріш

Сенатор Ріш, член Сенатського комітету з міжнародних відносин, оприлюднив заяву за результатами зустрічі президентів Байдена та Путіна, у якій заявив, що Заходу протягом двадцятирічного правління Путіна не вдалося відповісти на його агресивну поведінку так, щоб це принесло якісь довготривалі зміни. Він також висловив розчарування, що попри деякі позитивні результати зустрічей НАТО та «Великої сімки», певні питання залишаються невирішеними.

«Я розчарований, що будівництво Північного потоку-2 наближається кінця з кожним днем», - йдеться в заяві сенатора.

Сенатор також висловив розчарування, що президент Байден не зробив ніяких зусиль, щоб обговорити питання порушення Росією Договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності у той час, як адміністрація Байдена проводить роззброєння в односторонньому порядку.

«Зустрічі проводяться заради досягнення результатів, як то саміти НАТО та «Великої сімки». Так що дізнатись про те, що не було досягнуто ніякого прогресу з Росією по будь-якому питанню розчаровує. Я занепокоєний, що ми не скористалися можливістю прийняти новий підхід до Росії, який би насправді дав відсіч її зловмисній поведінці по всьому світу.

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG