Спеціальні потреби

«Я розчарований, що будівництво "Північного потоку-2" наближається кінця» – заява сенатора Ріша за підсумками зустрічі Байдена та Путіна


Сенатор-республіканець Джеймс Ріш

Сенатор Ріш, член Сенатського комітету з міжнародних відносин, оприлюднив заяву за результатами зустрічі президентів Байдена та Путіна, у якій заявив, що Заходу протягом двадцятирічного правління Путіна не вдалося відповісти на його агресивну поведінку так, щоб це принесло якісь довготривалі зміни. Він також висловив розчарування, що попри деякі позитивні результати зустрічей НАТО та «Великої сімки», певні питання залишаються невирішеними.

«Я розчарований, що будівництво Північного потоку-2 наближається кінця з кожним днем», - йдеться в заяві сенатора.

Сенатор також висловив розчарування, що президент Байден не зробив ніяких зусиль, щоб обговорити питання порушення Росією Договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності у той час, як адміністрація Байдена проводить роззброєння в односторонньому порядку.

«Зустрічі проводяться заради досягнення результатів, як то саміти НАТО та «Великої сімки». Так що дізнатись про те, що не було досягнуто ніякого прогресу з Росією по будь-якому питанню розчаровує. Я занепокоєний, що ми не скористалися можливістю прийняти новий підхід до Росії, який би насправді дав відсіч її зловмисній поведінці по всьому світу.

XS
SM
MD
LG