Спеціальні потреби

Президент Байден та віце-президентка Гарріс привітали американців з Днем батька


Президент Джо Байден та віце-президентка Камала Гарріс

Президент Байден та віце-президентка Гарріс відзначили День батька, надіславши найкращі побажання татам родин по всій країні.


«Щасливого Дня батька татам, вітчимам, дідусям та тим, хто виступає у ролі тат, які збагачують наші особистості, люблять нас беззастережно та віддають нам так багато себе кожного дня, щоб ми могли проживати життя, варті їхніх мрій та жертв», - написав у Твіттері президент Байден.

Байден наразі має двох дітей – Ешлі та Гантера. Другий син Байдена Бо, колишній генеральний прокурор штату Делавер, помер від раку мозку у 2015 році. Друга донька Байдена Наомі загинула у віці одного року в автоаварії разом з тодішньою дружиною президента Нейлою.

Віце-президентка Гарріс у себе в Твіттері з нагоди Дня батька написала, що «американські тати роблять родини сильнішими».

«Вони роблять нашу націю міцнішою. Сьогодні ми вітаємо наших тат в родинах, громадах та країні», - написала Гарріс, додавши фотографію свого чоловіка Дугласа та його двох дітей.

Другий джентльмен у неділю вситупив з промовою на церемонії натуралізації з нагоди Світового Дня біженців в приміщенні Історичного товариства Нью-Йорка.

Перша леді Джилл Байден в соцмережах також згадала про свого батька. Вона назвала «його безкінечну любов» до їх родини «якорем».


В матеріалі використани джерела The Hill

Читайте також: "Білий дім оприлюднив заяву з приводу смерті собаки Байденів​"

XS
SM
MD
LG