Спеціальні потреби

Актуально

Facebook зупинила використання іранськими хакерами своєї платформи для нападів на американських військовий персонал

Компанія Facebook у четвер оголосила, що здійснила кроки, щоб завадити діям базованої в Ірані групи хакерів, які використали платформу компанії, щоб атакувати американський військовий персонал та оборонну індустрію інших країн, пише видання The Hill.

У компанії Facebook говорять, що кібер-злочинна група, відома під назвою “Tortoiseshell”, створила фейкові аккаунти, щоб удавати з себе працівників оборонних та аерокосмічних компаній з метою розповсюдження вірусних програм, та використовувала фейкові сторінки, щоб вкрасти логіни та паролі робочих та особистих аккаунтів жертв.

Жертвою цієї кампанії, пише The Hill, також став військовий персонал та організації у Великобританії та Європі.

«Ця активність є відзначною ознакою багато ресурсної та постійної операції…Діяльність цієї групи на Facebook уявляла собою переважно соціальну інженерію та спілкування з жертвами поза платформою (через електронну пошту, текстові повідомлення та вебсторінки), радше, ніж використання вірусних програм»,- кажуть у Facebook.

Facebook має докази, пише The Hill, що вірусні програми, які використовували хакери були розроблені іранською айтішною компанією, яку пов’язують з іранським військом, а її керівництво - з групами, які попали під санкції США.

Facebook здійснили відповідні кроки, в тому числі попередила потенційних жертв, унеможливила розповсюдження фейкових сайтів через свою платформу та заблокувала фейкові аккаунти. Також компанія надала інформацію про хакерські напади правоохоронцям та партнерам по індустрії.

Дотепер хакери фокусувалися на регіональних жертвах на Близькому Сході, говорять у Facebook. Розповсюдження цієї діяльності на захід, пише CNN, демонструє еволюцію діяльності групи, яка розпочалась минулого року.

В матеріалі використані джерела The Hil та CNN.

Читайте також: "Байден наказав активізувати роботу щодо захисту кіберпростору США"

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG