Спеціальні потреби

Актуально

Facebook зупинила використання іранськими хакерами своєї платформи для нападів на американських військовий персонал

Компанія Facebook у четвер оголосила, що здійснила кроки, щоб завадити діям базованої в Ірані групи хакерів, які використали платформу компанії, щоб атакувати американський військовий персонал та оборонну індустрію інших країн, пише видання The Hill.

У компанії Facebook говорять, що кібер-злочинна група, відома під назвою “Tortoiseshell”, створила фейкові аккаунти, щоб удавати з себе працівників оборонних та аерокосмічних компаній з метою розповсюдження вірусних програм, та використовувала фейкові сторінки, щоб вкрасти логіни та паролі робочих та особистих аккаунтів жертв.

Жертвою цієї кампанії, пише The Hill, також став військовий персонал та організації у Великобританії та Європі.

«Ця активність є відзначною ознакою багато ресурсної та постійної операції…Діяльність цієї групи на Facebook уявляла собою переважно соціальну інженерію та спілкування з жертвами поза платформою (через електронну пошту, текстові повідомлення та вебсторінки), радше, ніж використання вірусних програм»,- кажуть у Facebook.

Facebook має докази, пише The Hill, що вірусні програми, які використовували хакери були розроблені іранською айтішною компанією, яку пов’язують з іранським військом, а її керівництво - з групами, які попали під санкції США.

Facebook здійснили відповідні кроки, в тому числі попередила потенційних жертв, унеможливила розповсюдження фейкових сайтів через свою платформу та заблокувала фейкові аккаунти. Також компанія надала інформацію про хакерські напади правоохоронцям та партнерам по індустрії.

Дотепер хакери фокусувалися на регіональних жертвах на Близькому Сході, говорять у Facebook. Розповсюдження цієї діяльності на захід, пише CNN, демонструє еволюцію діяльності групи, яка розпочалась минулого року.

В матеріалі використані джерела The Hil та CNN.

Читайте також: "Байден наказав активізувати роботу щодо захисту кіберпростору США"

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG