Спеціальні потреби

Україна отримала від уряду США 2 мільйони доз вакцини Moderna


Посольство США в Україні заявило, що Сполучені Штати й надалі допомагатимуть Україні з вакцинами від коронавірусу

В Україну прибуло 2 мільйони доз вакцини американського виробництва Moderna, надані урядом США в рамках програми COVAX.

Про це повідомило в неділю 18 липня українське Міністерство охорони здоров'я.

За інформацією МОЗ, вакцина з цієї поставки призначена для щеплення від COVID-19 організованих колективів та професійних груп з попередніх етапів вакцинації.

Це перша поставка в Україну вакцини Moderna, яка широко використовується в Сполучених Штатах та інших країнах.

Як нагадує МОЗ, раніше в рамках ініціативи COVAX Україна отримала понад 1 мільйон вакцини Pfizer-BioNTech та понад 1 мільйон доз вакцини AstraZeneca.

Коментуючи надходження в Україну американської вакцини Moderna, посольство США в Україні заявило: Сполучені Штати і далі допомагатимуть з вакцинами від COVID-19.

"Сполучені Штати продовжуватимуть надавати допомогу Україні та робити все можливе, щоб побудувати світ, який буде безпечнішим та більш захищеним від загрози інфекційних хвороб", - мовиться в заяві посольства.

Ініціатива COVAX проголосила своєю метою забезпечити рівний доступ країн світу, незалежно від рівня їх добробуту, до вакцин від коронавірусу. Найбільшим донором цієї міжнародної ініціативи є Сполучені Штати.

Очікується, що до кінця 2021 року Україна в рамках COVAX отримає достатню кількість вакцин від різних виробників, щоб вакцинувати від COVID п'яту частину населення.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG