Спеціальні потреби

Актуально

Кіберзахист НАТО, підтримку України обговорить в Європі заступниця радника з нацбезпеки США 

Енн Нюбергер, заступниця радника з нацбезпеки США з питань нових технологій

Енн Нюбергер, заступниця радника з нацбезпеки США з питань нових технологій, проведе зустрічі в Брюсселі та Варшаві цього тижня, щоб обговорити з НАТО та ЄС шляхи зміцнення захисту в кіберпросторі і відповідей на можливу подальшу агресію Росії проти України, повідомили в американському уряді.

Цей візит покликаний забезпечити, щоб США, союзники та партнери були готові відповідати на надзвичайні випадки в кіберсфері, а також щоб посилити координцію та підтримку України у випадку кібернападів, заявив посадовець США.

Як раніше заявляли посадовці США, кібернапади можуть бути частиною зусиль Росії із дестабілізації та подальшого вторгнення до України.

Минулого тижня Міністерство внутрішньої безпеки США видало застереження для правоохоронців США про те, що російський уряд та пов'язані з ним діячі можуть провести кібернапади у США у відповідь на санкції, які плануються у випадку нової агресії Росії проти України, повідомили американські ЗМІ.

"За нашими оцінками Росія розгляне можливість провести кібернапади проти нашої країни, якщо вона вирішить, що відповідь США та НАТО на можливе російське вторгнення до України несе загрозу для їхньої довгострокової національної безпеки", - йдеться в повідомленні міністерства, яке цитують ЗМІ. Росія заперечує плани проведення нової агресії проти України.

В статті використано матеріали Reuters

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG