Спеціальні потреби

Актуально

США ввели нові санкції проти Росії, в переліку - російський банк, компанія з майнінгу криптовалюти

CRYPTO-CURRENCY/CFTC

Міністерство фінансів США оголосило в середу про запровадження нових санкцій проти осіб та організацій, які допомагають обходити санкційний режим. Зокрема до переліку потрапив російський банк "Транскапітал" і більш ніж 40 осіб та установ, пов'язаних з олігархом Костянтином Малофєєвим, який перебуває у санкційному переліку США з 2014 року.

Також санкції запроваджено проти російської індустрії майнінгу криптовалюти, яка вважається третьою за обсягами в світі, йдеться в повідомленні Міністерства фінансів США. Вперше Мінфін США вніс до санкційного переліку компанію, що займається майнінгом криптовалюти.

"Сполучені Штати працюватимуть над тим, щоб забезпечити, що санкції, введені нами в тісній співпраці з міжнародними партнерами, послаблюють здатність Кремля виявляти силу і фінансувати вторгнення", - заявив заступник міністра фінансів США Браян Нельсон.

До санкційного переліку включено компанію майнінгу криптовалюти Bitriver, яка має деклька офісів в Росії, йдеться в повідомленні. "Через управління фермами серверів, які продають можливості майнінгу криптовалюти за кордон, ці компанії допомагають Росії монетизувати природні ресурси. Росія має відносну перевагу в майнінгу криптовалюти, через наявність енергоресурсів та холодний клімат. Однак, майнінгові компаній залежать від імпортного комп'ютерного устаткування, фіатних платежів, що робить їх вразливими для санкцій".

В повідомленні також оголошується, що Державний департамент ввів візові обмеження проти 635 росіян, причетних до "утисків опозиції всередині Росії та за кордоном, порушення територіальної цілісності України, порушення прав людини в неофицийних центрах утримання на контрольованих Росією територіях українського регіону Донбас".

В матеріалі використано джерело Мінфіну США

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG