Спеціальні потреби

Актуально

Зимова негода у США позначилась на програмі вакцинацій, підштовхнула вгору ціни на нафту

Оклахома, 14 лютого 2021 року

Попередження про надзвичайні погодні умови отримали майже 200 мільйонів американців через рекордно низькі температури та снігові буревії на значній території США.

Щонайменше 15 осіб загинуло в автокатастрофах, пов‘язаних із складними погодними умовами, повідомляють ЗМІ. Станом на ранок 16 лютого майже 5 мільйонів американців залишились без електропостачання, з них майже 4 мільйони - мешканці південного штату Техас, де снігова негода спостерігається вперше за багато років.

В Техасі а також у штаті Міссурі на декілька днів призупинили вакцинації від COVID-19, через надзвичайні погодні умови. Погодні умови призвели до затримок у доставці вакцини до Флориди та Невади, оголосили місцеві посадовці.

Незвично низькі температури в Техасі становлять загрозу для видобутку нафти. Це а також збільшення попиту на пальне та електроенергію за низьких температур, спричинило зростання цін на енергоресурси у США.

«Холодна погода означає, що багато нафтових свердловин можуть закритись. Разом з нафтою йде і вода і ця вода може заморозити устаткування, - наводить Fox News слова аналітика Енді Ліпоу. - Зимова погода впливає на видобуток нафти в Канаді, Північній Дакоті, Оклахомі, Техасі та в інших місцях».

Дивіться також: Пришвидшене вакцинування американців – тепер в аптеках будуть робити і щеплення від COVID-19. Відео

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG