Спеціальні потреби

Зимова негода у США позначилась на програмі вакцинацій, підштовхнула вгору ціни на нафту


Оклахома, 14 лютого 2021 року

Попередження про надзвичайні погодні умови отримали майже 200 мільйонів американців через рекордно низькі температури та снігові буревії на значній території США.

Щонайменше 15 осіб загинуло в автокатастрофах, пов‘язаних із складними погодними умовами, повідомляють ЗМІ. Станом на ранок 16 лютого майже 5 мільйонів американців залишились без електропостачання, з них майже 4 мільйони - мешканці південного штату Техас, де снігова негода спостерігається вперше за багато років.

В Техасі а також у штаті Міссурі на декілька днів призупинили вакцинації від COVID-19, через надзвичайні погодні умови. Погодні умови призвели до затримок у доставці вакцини до Флориди та Невади, оголосили місцеві посадовці.

Незвично низькі температури в Техасі становлять загрозу для видобутку нафти. Це а також збільшення попиту на пальне та електроенергію за низьких температур, спричинило зростання цін на енергоресурси у США.

«Холодна погода означає, що багато нафтових свердловин можуть закритись. Разом з нафтою йде і вода і ця вода може заморозити устаткування, - наводить Fox News слова аналітика Енді Ліпоу. - Зимова погода впливає на видобуток нафти в Канаді, Північній Дакоті, Оклахомі, Техасі та в інших місцях».

Дивіться також: Пришвидшене вакцинування американців – тепер в аптеках будуть робити і щеплення від COVID-19. Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG