Спеціальні потреби

На День Незалежності у Каліфорнії скасують феєрверки та закриють пляжі


Люди на пляжі Веніс Біч у Лос-Анджелесі під час святкування Дня пам'яті. 23 травня, 2020

Через різке збільшення кількості випадків зараження коронавірусом, у Каліфорнії ввели обмеження на проведення заходів із святкування Дня Незалежності США, яке відзначають цими вихідними. Найбільше заборон стосується Південної Каліфорнії, де знаходиться Лос-Анджелес— місто з найвищою кількістю населення в штаті й з найбільшою кількістю інфікованих.

У середу губернатор штату Гевін Ньюзом заявив, що у святкові вихідні будуть закритими пляжі округу Лос- Анджелес і Вентура. В інших округах Південній Каліфорнії, а також у Сан-Франциско та околицях будуть зачиненими лише паркування біля пляжів.

“Нові правила діятимуть щонайменше три тижні. На тих пляжах, які залишаються відкритими, буде вжито всіх необхідних заходів, щоб не було скупчень людей ”, - зазначив Ньюзом.

Також у 18 округах, включно із околицями міста, зачинять двері ресторани, бари, винарні, музеї. Окрім цього, губернатор Ньюзом заохочує округи скасовувати салюти.

Так у Лос-Анджелесі скасовані усі феєврверки, а також введена заборона на салюти під час святкування дня Незалежності.

“ Я знаю, ми всі чекаємо цих святкових днів, але не цього року. Цього року ми маємо думати про те, як зберегти життя і захистити нашу країну, а також запевнити себе, що наша економіка ще більше не постраждає”. - зазначив мер Лос-Анджелеса Ерік Гарсетті на брифінгу у понеділок.

За тим, чи дотримуються громадяни усіх вимог, у штаті будуть слідкувати спеціальні команди правопорядку.

У Каліфорнії зафіксовано 240 тисяч випадків зараження коронавірусом і 6168 смертей. Після відкриття роботи бізнесу два тижні тому, штат став одним із найбільших центрів спалаху вірусу у США.

Дивіться також: У Kитаї виявили новий штам свинячого грипу H1N1, який може спричинити наступну пандемію. Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG