Спеціальні потреби

Після Супрун до Ілона Маска по допомогу для України звернулось посольство


Ілон Маск

«Людям в лікарнях потрібні апарати штучного дихання. Ми готові співпрацювати». З такими словами до власника та керівника Tesla Ілона Маска звернулось Посольство України у США.

«Україна - друга за величиною країна в Європі з населенням майже 40 мільйонів, - йдеться у повідомленні Посольства у Twitter. - Пандемія в Україні наближається до піку, квітень буде найбільш важким. Людям в лікарнях потрібні апарати штучного дихання. Ми готові співпрацювати. Дякуємо».

Цей твіт було розміщено під дописом Ілона Маска у соцмережі від 31 березня, де він зокрема зазначає: «Маємо додаткові апарати штучного дихання схвалені Адміністрацією з продовольства та медикаментів США. Доставимо у світі за регіонами доставки Tesla. Пристрій та доставка - безкоштовно. Єдина умова, що вони одразу потрібні пацієнтам, а не будуть зберігатись на складах».

Першою від імені України до Маска звернулась колишня очільниця Міністерства охорони здоров‘я Уляна Супрун.

Під постом Маска, свої запити з проханням передати їхнім країнам апарати штучного дихання також залишило американське місто Сан-Дієго, Міністерство фінансів Нігерії, конгресмен Іспанії.

Дивіться також: Нову велетенську лікарню для уражених коронавірусом обладнують у Лондоні.


Facebook Forum

XS
SM
MD
LG