Спеціальні потреби

Ілон Маск став співавтором дослідження антитіл до COVID-19. Опубліковано результати


Ілон Маск

Ті, хто переніс COVID-19 з помірними симптомами, з меншою ймовірністю мають довготривалий імунітет від кронавірусної хвороби. Такого висновку дійшли дослідники Гарвардського університету та Мічиганського інституту технологій у співпраці з компанією Ілона Маска SpaceX.

«Виклик низького рівня, може призводити до виробництва слабких малофункціональних антитіл. Водночас, виклик із великим навантаженням, може спричинити потужну і функціональну імунну відповідь, програмовану агресивно відгукнутись на повторну зустріч із патогеном», - йдеться в дослідженні.

Результати дослідження, в якому взяли участь більш ніж 4000 працівників SpaceX, пройшли рецензування і були опубліковані в журналі Nature Communications. Серед співавторів наукової роботи вказано і Ілона Маска.

«Можна мати антитіла, але це не означає, що у цієї людини наявний імунітет, - заявив в коментарі The Wall Street Journal співавтор дослідження д-р Галіт Алтер. - Добра новина, що більшість вакцин викликають створення антитіл, що перевищує такий рівень».

Науковці підкреслили, що результати дослідження можуть стати в нагоді для визначення пріоритетності вакцинацій від COVID-19. Однак, для цього потрібні додаткові дані.

«Для того, щоб справді встановити це на рівні, необхідному для системи громадського здоров‘я, - говорить WSJ інший співавтор дослідження Джошуа Шиффер, - потрібно дослідити реінфікування та спостереження за повторно інфікованими».

Дивіться також: Як пандемія шкодить та сприяє школам українознавства у США. Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG