Спеціальні потреби

Фондові ринки США завершили 2020 рік рекордним зростанням


В своєму останньому твіті 2020 року Трамп привітав біржові рекорди

Незважаючи на економічну кризу через пандемію коронавірусу, кінець 2020 року показав рекордне зростання фондових ринків у США.

Основні американські індекси показали зростання. S&P зріс на 16%, промисловий Dow Jones та Nasdaq показали відповідне зростання у 7,25% та 43,6%.

Пандемія спричинила падіння фондових ринків у березні, але це падіння стало найкоротшим за історію. Після цього індекси часто показували рекордне зростання.

Ріст на Уолл Стріт підігрівала найбільша за всі часи програма стимулювання економіки та історично велика підтримка від Федерального резерву а також оптимізм стосовно швидкого відродження економіки в 2021 році після поширення вакцини, зауважує Washington Post.

Серед компаній, які досягли найбільшого успіху на фондових ринках, Bloomberg відзначив виробника електроавтомобілів Tesla а також компанії високих технологій, таких як Amazon, Apple та Netflix. У часи пандемії все більше користувачів звертались до послуг цих компаній в сфері онлайн торгівлі, стрімінгу відео та послуг для дистанційної роботи.

Цей рік став і рекордним для Трампа за кількістю твітів, пишуть ЗМІ

Президент США Дональд Трамп привітав біржові рекорди в своєму останньому трвіті 2020 року.

«Завершили рік на найвищій точці для фондових ринків в історії. Встановлюємо рекорди для ваших 401k, як я і говорив. Вітаю всіх!»

Минулий рік став рекордним і для Трампа за кількістю твітів, пишуть ЗМІ. Американський президент опублікував більше 12 200 твітів протягом 2020 року, перевершивши свій рекорд в 7 700 твітів виданих в 2019-му, пишуть ЗМІ.

Дивіться також: Чого вас навчив 2020? Підсумовуємо рік з українцями у США. Відео

Чого вас навчив 2020? Підсумовуємо рік з українцями у США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:22 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG