Спеціальні потреби

Канада та Україна створили робочу групи з питань мобільності


Міністр Канади з питань імміграції, біженців та громадянства Марко Мендічіно оголосив про створення з українськими міністерствами закордонних справ та внутрішніх справ нової робочої групи, яка б «визначала та покращувала можливості мобільності для українців, які хочуть прибути до Канади, після знаття обмежень, пов‘язаних з COVID-19 і з забезпеченням цілісності міграційного та візового режимів», йдеться в повідомленні канадського відомства.

«Поколіннями українці, які переселились до Канади, українсько-канадська громада, продовжує робити надзвичайні внески до економіки Канади, нашого суспільства та культури. Унікальне партнерство, яке ми сьогодні проголошуємо, спрямоване на подальше зміцнення глибоких людських зв‘язків між нашими двома країнами», - заявив Мендічіно.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба сказав, що група, серед іншого, працюватиме над спрощенням режиму поїздок громадян України до Канади.

«Робоча група стане ефективним інструментом спільного реагування на світові виклики у сфері міграції та новою платформою діалогу на шляху до спрощення режиму поїздок громадян України до Канади», - заявив Кулеба.

Дивіться також: Україна очікує, що міжнародна програма COVAX включить її до розподілу вакцин у першій хвилі – Шмигаль. Відео

Facebook Forum

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG