Спеціальні потреби

Канада скорочує кількість своїх військових в Україні через COVID-19


Фото для ілюстрації: військові навчання в Україні

Збройні сили Канади планують відкликати 200 військових, які перебувають в Україні. Їм на заміну прибуде менший контингент у 60 військових. Такі обмеження були введені через епідемію коронавірусу СOVID-19, повідомили збройні сили Канади.

«З огляду на пандемію COVID-19 вдома та за кордоном, а також призупинення не життєво важливої діяльності наших операцій за кордоном, було прийняте рішення скоротити кількість особистого складу, який буде направлено на початку квітня в рамках операції Unifier», - повідомив пресі капітан Алексія Круазер з Канадського спільного операційного командування, пише канадське CBC.

200 канадських військових перебувають в Україні з жовтня минулого року.

«Там, де було заплановано до розміщення близько 200 військових Канадських збройних сил, приблизно 60 військових буде задіяно у поточній ротації наприкінці квітня після завершення їх шестимісячного перебування», - йдеться в заяві.

Решта 140 військових, які мали прибути до України перебуватимуть у стані підвищеної готовності, передає слова Круазера видання. Командування проведе додаткову оцінку ситуації в червні.

Канадські військові проводять навчання в Україні з часу агресії Росії в Криму та на Донбасі.

Дивіться також: Час-Тайм. Спецрейс з Нью-Йорка до Києва – розповідь української родини

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG