Спеціальні потреби

США подякували українським правоохоронцям за співпрацю у припиненні поширення Emotnet


Вдячність за співпрацю у зупинці поширення шкідливого вірусного програмного забезпечення Emotnet висловило українській поліції та прокуратурі Посольство США в Україні.

Посадовці України, Литви та Швеції «надавали допомогу у проведенні масштабного кіберрозслідування з метою припинення та виведення з ладу інфраструктури вірусного програмного забезпечення та ботнету, відомого як Emotet», йдеться в повідомленні Міністерства юстиції США, розміщеному на сайті Посольства США в Україні.

Комп’ютери, вражені вірусним програмним забезпеченням Emotet, ставали частиною бот-мережі (тобто мережі заражених комп’ютерів), заявили в американському Мін’юсті, дозволяючи зловмисникам віддалено контролювати всі заражені комп’ютери скоординовано. Власники та оператори комп’ютерів-жертв, як правило, не знали про зараження.

Директор ФБР Крістофер Рей назвав припинення дій Emotet «значним успіхом для ФБР та наших міжнародних партнерів».

«Ця операція є прикладом того, як багато ми можемо досягти разом, коли співпрацюємо з нашими міжнародними партнерами у правоохоронних органах у боротьбі з кіберзагрозою. ФБР, як ніколи раніше, прихильне до створення ризиків та наслідків для кіберзлочинців, щоб покласти край такому виду злочинної діяльності», - додав він.

Дивіться також: Нова роль Джилл Байден та посада першої леді в історії США. Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG