Спеціальні потреби

Актуально

США посилюють захист від іноземної пропаганди у ЗМІ, вказуючи на дії Росії та Китаю

Федеральна комісія зв‘язку США посилила вимоги до розкриття інформації щодо випадків, коли іноземні уряди сплачують за ефірний час у США. В своєму поясненні, Комісія навела приклади російської та китайської державної пропаганди в якості обґрунтування необхідності більшої прозорості.

Наразі у США іноземні уряди та їхні представники не можуть мати ліцензію на мовлення. Все ж, заявляє в.о. Очільника Комісії Джессіка Розенворцель, іноземні державні установи купують ефірний час у мовників США.

«Нам відомо, що іноземні установи купують ефірний час у мовників на ринку в країні, включаючи урядові програми Китаю, урядові програми Росії, що транслюються прямо тут, в столиці нашої країни», - говорить Розенворцель.

Серед прикладів, на які спирається Комісія в своєму рішенні, зокрема є випадок оренди російськими державними ЗМІ радіоефіру в Канзасі. В статті про цей випадок зазначаєтсья, що радіостанції Середнього Заходу США сподівались, що «добираючись на роботу зранку» слухачів «зачепить» російське радіо, але критики вважають, що ці радіо-шоу були «операцією, керованою з Москви», що «транслювали пропаганду з метою переконати, що Америка недобра».

В іншому прикладі від 2019 року, який наводиться в рішенні Комісії, йдеться про випадок, коли, за повідомленнями журналістів-розслідувачів, російський уряд «сплатив більше 1,4 млн дол флоридський компанії за трансляцію російської пропаганди в столиці країни протягом двох років».

Дивіться також: Які санкції можуть стати "ядерним ударом" по Росії? - Експерти

Які санкції можуть стати "ядерним ударом" по Росії? - Експерти. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:54 0:00

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG