Спеціальні потреби

Троє конгресменів США кажуть, що заразились COVID-19, поки переховувались у Капітолії разом з політичними опонентами


Праміла Джаяпел

Троє конгресменів США заявили, що отримали позитивний тест на коронавірус після того, як вони були вимушені переховуватись всередині Конгресу під час заворушень 6 січня.

Всі троє, Бред Шнейдер, Праміла Джаяпел та Бонні Уотсон Колмен, є членами Демократичної партії. Всі вони вказали, що під час переховування у Капітолії їхні колеги по Конгресу від Республіканської партії відмовлялись вдягнути маски.

Джаяпел закликала стягувати «серйозні штрафи» з конгресменів, які відмовляються носити маски в приміщенні парламенту, і зобов’язати парламентського пристава виводити таких осіб із зали засідань.

У своєму твіті вона дорікнула республіканцями зе те, що під час подій 6 січня ті «відмовились дотримуватись мінімальних заходів безпеки проти COVID-19 і просто вдягнути чортові маски у заповненій людьми кімнаті посеред пандемії і сприяли надмірному поширенню вірусу на додачу до акту внутрішнього тероризму».

Шнейдер розмістив відео того, що відбувалось в кімнаті, де переховувались конгресмени, і заявив, що республіканці відмовлялись вдягнути маски «навіть після ввічливого прохання колег».

Всі троє конгресменів наразі перебувають в ізоляції.

«Сьогодні я у жорсткій ізоляції, - говорить Шнейдер, - турбуюсь, що наразив на ризик здоров‘я дружини і злюсь на егоїзм та пиху противників масок, які ставлять свою зневагу і непорядність вище за здоров‘я та безпеку колег та співробітників».

Під час заворушень в Капітолії 6 січня, конгресмени певний час переховувались у приміщеннях Конгресу.

Терапевт при Конгресі Браян Монеген закликав конгресменів провести тести на коронавірус і дотримуватись протиепідемічних правил.

Дивіться також: Вакцинація від коронавірусу: якою є ситуація в Європі. Відео

Вакцинація від коронавірусу: якою є ситуація в Європі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:59 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG