Спеціальні потреби

Актуально

40% випадків COVID-19 у світі зареєстровано у США та Бразилії, а в Європі побоюються другої хвилі заражень

Кількість випадків заражень COVID-19 у світі перевищила 17 мільйонів станом на середу, а кількість смертей перевищила 667 000, згідно з даними університету Джонса Гопкінса. 40% всіх випадків припадає на США та Бразилію, де проживає 7% населення світу, підрахували у Business Insider.

В Європі, де кількість нових заражень спадала, побоюються другої хвилі пандемії. Європа ще не виграла битву з COVID-19, заявив міністр охорони здоров‘я Італії Роберто Сперанца. Він попередив про ймовірність другої хвилі заражень: «останні сигнали із Франції, Іспанії та Німеччини вказують, що битву ще не виграно навіть у Європі».

На тлі побоювань нової хвилі коронавірусу в Європі, Британія розглядає можливість подовжити період самоізоляції для осіб з симптомами, що нагадують COVID-19. Тепер період такої самоізоляції триває сім днів. Його може бути подовжено до десяти днів, повідомляють ЗМІ.

У США кількість смертей від коронавірусу перевищила 150 000. Медичні експерти попереджають про можливий спалах вірусу на середньому заході країни, де кількість нових заражень залишається невеликою, порівняно з іншими регіонами країни. Кількість зареєстрованих випадків заражень в країні перевищила 4,4 мільйона станом на середу, повідомляє університет Джонса Гопкінса.

Бразилія має другу за величиною кількість заражень на коронавірус - більше 2,48 мільйона. Швидке зростання кількості нових заражень реєструють в Індії. На середу в країні було зареєстровано більше 1,5 мільйона випадків заражень.

Дивіться також: У США зафіксували рекордну з травня денну кількість смертей від COVID-19. Відео

У США зафіксували рекордну з травня денну кількість смертей від COVID-19. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:40 0:00

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG