Спеціальні потреби

40% випадків COVID-19 у світі зареєстровано у США та Бразилії, а в Європі побоюються другої хвилі заражень


Кількість випадків заражень COVID-19 у світі перевищила 17 мільйонів станом на середу, а кількість смертей перевищила 667 000, згідно з даними університету Джонса Гопкінса. 40% всіх випадків припадає на США та Бразилію, де проживає 7% населення світу, підрахували у Business Insider.

В Європі, де кількість нових заражень спадала, побоюються другої хвилі пандемії. Європа ще не виграла битву з COVID-19, заявив міністр охорони здоров‘я Італії Роберто Сперанца. Він попередив про ймовірність другої хвилі заражень: «останні сигнали із Франції, Іспанії та Німеччини вказують, що битву ще не виграно навіть у Європі».

На тлі побоювань нової хвилі коронавірусу в Європі, Британія розглядає можливість подовжити період самоізоляції для осіб з симптомами, що нагадують COVID-19. Тепер період такої самоізоляції триває сім днів. Його може бути подовжено до десяти днів, повідомляють ЗМІ.

У США кількість смертей від коронавірусу перевищила 150 000. Медичні експерти попереджають про можливий спалах вірусу на середньому заході країни, де кількість нових заражень залишається невеликою, порівняно з іншими регіонами країни. Кількість зареєстрованих випадків заражень в країні перевищила 4,4 мільйона станом на середу, повідомляє університет Джонса Гопкінса.

Бразилія має другу за величиною кількість заражень на коронавірус - більше 2,48 мільйона. Швидке зростання кількості нових заражень реєструють в Індії. На середу в країні було зареєстровано більше 1,5 мільйона випадків заражень.

Дивіться також: У США зафіксували рекордну з травня денну кількість смертей від COVID-19. Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG