Спеціальні потреби

Три невтішні рекорди пандемії COVID-19 зареєстрували у США в середу


У США зареєстрували нові невтішні цифри поширення пандемії COVID-19 в середу. Кількість нових випадків заражень на добу перевищила 200 000, найбільше за час пандемії, а кількість смертей склала 3 157, що на 20% більше найвищого добового показника з часу початку пандемії, згідно з даними університету Джонса Гопкінса. Ще один невтішний рекорд зареєстрований в середу з кількості госпіталізацій з COVID-19 - 100 000 пацієнтів було госпіталізовано за добу у США, за даними Проекту COVID Tracking.

Три невтішні рекорди пандемії COVID-19 зареєстрували у США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:43 0:00

«Кількість випадків зростає, госпіталізації ростуть, кількість смертей росте. Ми маємо намагатись змінити траекторію, зупинити експоненційно зростання», - заявив під час брифінгу для преси д-р Генрі Уолк, представник Центрів США із контролю за захворюваннями (CDC).

З настанням святкового сезону, ситуація може погіршитись, вважають епідеміологи.

В середу CDC оголосили нові рекомендації стосовно карантину для осіб, які могли бути в контакті з хворими

Директор CDC Роберт Редфілд зауважив, що наступні декілька місяців будуть дуже складними і стануть «найважчим періодом в історії громадського здоров‘я цієї країни».

В середу CDC оголосили нові рекомендації стосовно карантину для осіб, які могли бути в контакті з хворими. Замість попередньої рекомендації дотримуватись карантину впродовж у 14 днів, тепер CDC надають два варіанти: завершити карантин за 10 днів за відсутності симптомів, або за сім днів, якщо немає симптомів а тест на коронавірус показав негативний результат.

Ситуацію в країні може змінити програма вакцинації, сподіваються експерти. Велика Британія першою із західних країн зареєструвала для використання вакцину від коронавірусу. В середу британська Агенція з регулювання ліків та товарів медичного призначення (MHRA) надала сертифікацію вакцині, розробленій компаніями Pfizer та BioNTech. Очікується, що Адміністрація США з контролю якості харчових продуктів та ліків (FDA) ухвалить рішення щодо вакцини Pfizer 10 грудня.

Дивіться також: Найбільші спалахи захворюваності на коронавірус зараз реєструють у аграрних районах та невеликих містечках США.

Facebook Forum

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG