Спеціальні потреби

Трамп: ситуація з коронавірусом у США перед покращенням, ймовірно, спершу погіршиться


Президент США Дональд Трамп, після трьохмісячної перерви, поновив щоденні брифінги з питання пандемії коронавірусу у США на тлі різкого збільшення кількіості випадків заражень у країні.

Під час брифінгу у вівторок він заявив: «На жаль, ймовірно, ситуація спершу погіршиться, перед тим, як покращитись».

У вівторок кількість смертей від коронавірусу у США перевищила 1000, вперше за декілька тижнів. Згідно з даними університету Джонса Гопкінса, у США було зафіксовано 64 000 нових заражень за добу. Загальна кількість випадків заражень в країні сягнула 3,9 мільйона, а кількість смертей - 141 995.

Виступаючи на брифінгу, Трамп також закликав американців носити маски та дотримуватись правил соціального дистанціювання і гігієни. «Подобається це вам, чи ні, але це [носіння масок] має значення», - сказав він.

Трамп, який раніше наголошував, що носіння масок є особистим вибором, нещодавно вперше з‘явився в масці перед пресою під час свого візиту до військового Медичного центру Волтер Рід. Він також назвав носіння маски актом патріотизму.


Спікерка Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі заявила, що у своєму брифінгу Трамп визнав попередні помилки у ставленні до пандемії. «Він визнав помилки, які він робив дотепер, підтримавши носіння масок і визнавши, що це не вигадки», - заявила Пелосі в інтерв‘ю CNN.

«Якби він місяці тому сказав: «давайте носити маски і дотримуватись соціального дистанціювання», замість того, щоб проводити мітинги ... більше людей би пішли за ним», - додала вона.

Дивіться також: Лідери демократів в Конгресі звернулися в ФБР з запитом перевірити повідомлення про можливе іноземне втручання у вибори 2020. Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG